Страхування вантажоперевезень

Страхування вантажоперевезень

Добровільне

Загальна інформація

Страхова компанія „НАДІЙНА” пропонує захист вантажів та багажу, що перевозиться будь яким видом транспорту від ризиків прямого фактичного збитку в разі повного або часткового знищення вантажів та багажу при транспортуванні, аварії транспортного засобу, пожежі або стихійного лиха, а також пропажі, крадіжки в період дії договору страхування.

Страховий тариф та страхова сума

Страхова сума визначається виходячи з суми контракту, рахунка – фактури, накладних, або за домовленістю сторін.

Страховий тариф встановлюється у % від страхової суми. Розмір тарифу залежить від наступних умов: характеристика вантажу (багажу), вид транспорту, характеристика перевезення, умови зберігання на зупинках (стоянках). При особливих умовах можуть застосовуватись підвищувальні коефіцієнти.

Базові тарифи становлять

З відповідальністю за всі ризики – 1,0% від страхової суми

З відповідальністю за окрему аварію – 0,7% від страхової суми

Без відповідальності за пошкодження, крім випадків аварії – 0,4% від страхової суми

Даними тарифами враховані нормальні умови перевезень, тобто, транспортних засобів і шляхів повідомлення, геополітичних та соціальних умов. За основу при розрахунку базових страхових тарифів узяти умовний вантаж із мінімальною схильністю втрати й ушкодження.

Вищенаведені тарифи застосовуються у відношенні до разового вантажоперевезення строком до 10 діб при базовому припущенні, що вантажі перевозяться по території України.