Зелена картка

Зелена картка

Обов'язкове

Загальна інформація

Страховий сертифікат "Зеленакартка" - страховий сертифікат єдиної форми, що застосовується в країнах - членах міжнародної системи автомобільногострахування "Зеленакартка", які зазначені і не викреслені у такому сертифікаті.

Порядок роботи

Порядок укладання та виконання договорів міжнародного страхування "Зелена картка" регламентовано Законом України "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів".

Договори міжнародного страхування діють на території країн, зазначених у таких договорах. Договори міжнародного страхування, які діють на територіїкраїн - членів міжнародної системи автомобільного страхування "Зелена картка", посвідчуються відповідним уніфікованимсертифікатом "Зелена картка", що визнається і діє в цих країнах.

Страхова компанія "НАДІЙНА пропонує укласти міжнародний договір страхування "Зелена картка" на найкращих умовах. Страхова компанія "НАДІЙНА" співрацює тільки з фінансово стабільними та перевіреними Страховиками і укладає міжнародні договори страхування "Зелена картка" в якості агента.

Під час в'їзду на територію України власник транспортного засобу, який зареєстрований в іншій країні, зобов'язаний мати на весь термін перебування такого транспортного засобу на території України сертифікат міжнародного автомобільного страхування "Зелена картка" або внутрішній договір страхування цивільно-правової відповідальності.

У разі виїзду транспортного засобу, зареєстрованого в Україні, до країн - членів міжнародної системи автомобільного страхування "Зелена картка" власник такого транспортного засобу зобов'язаний мати чинний договір міжнародного страхування, посвідчений відповіднимуніфікованим страховим сертифікатом "Зелена картка".

Виїзд з України до країн - членів міжнародної системи автострахування "Зелена картка" транспортного засобу, зареєстрованого в Україні, у разі відсутності договору міжнародного страхування, укладеного зі страховиком - повним членом МТСБУ і посвідченого відповідним уніфікованим страховим сертифікатом "Зелена картка", забороняється.

Міжнародний договір "Зелена картка" може укладатися на строк 15 днів, 1 місяць, 2 місяці, 3 місяці, 4 місяці, 5 місяців, 6 місяців, 7 місяців, 8 місяців, 9 місяців, 10 місяців, 11 місяців або одинрік.

Умови та порядок укладення договорів страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, дія яких поширюється на територію країн - членів міжнародної системи автострахування "Зелена картка", встановлюються страховиками -повнимичленами МТСБУ в порядку, визначеному Статутом МТСБУ.